Przesyłki dostarczamy za pośrednictwem kuriera. Czas oczekiwania to od 2 do maksymalnie 21 dni roboczych, w przypadku rzadszych towarów. Wszystkie przesyłki są ubezpieczone na pełną kwotę wartości zamówienia. Ze względu na regulamin usług kurierskich maksymalna wartość jednej przesyłki to 20.000 zł. Jednakże w przypadku większych zamówień możemy podzielić towar na kilka przesyłek lub zapraszamy do odbioru osobistego w siedzibie firmy Kantor Kubisa w Bielsku-Białej.

Zapraszamy Państwa do odbioru zamówionego towaru w naszym biurze przy ulicy 3go maja 2 w Bielsku-Bialej. Przed odbiorem prosimy o telefoniczne potwierdzenie terminu Państwa wizyty.

Pracownicy naszej firmy są do Państwa dyspozycji i chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania - możliwy jest kontakt telefoniczny, e-mailowy, a także poprzez formularz kontaktowy na stronie internetowej. W odróżnieniu od wielu konkurencyjnych firm, oferujemy także spotkania z doradcą. W celu umówienia się na spotkanie prosimy o wcześniejszy telefon. Doradzimy Państwu rzetelnie w co inwestować, które konkretnie produkty wybrać, a także kiedy dokonać transakcji, by kupić najtaniej.

Obecnie oferujemy możliwość zawarcia transakcji bezgotówkowej poprzez przelewy na konta firmowe. Transakcje takie zawieramy powyżej wartości 5.000 zł.

Preferujemy kontakt telefoniczny, a potwierdzenia zawartych umów muszą być przekazane drogą mailową, na adres kantor(at)kubisa.pl

Firma Kantor Kubisa zapewnia bezpieczne zakupy u zaufanego i rzetelnego partnera. Komunikacja między Twoim komputerem a naszym serwerem gdy zbieramy dane osobowe, jest zaszyfrowana z użyciem protokołu SSL (Secure Socket Layer). Dodatkowo nasze bazy danych zabezpieczone są przed wglądem osób trzecich. Jedynie uprawnieni pracownicy i osoby zajmujące się obsługą witryny www.kubisa.pl mają bezpośredni dostęp do danych osobowych użytkowników serwisu.

Kubisa

 • Bielsko-Biała 3 Maja 2 Tel. 33 812 41 54
 • Bielsko-Biała Bohaterów Monte Cassino 421 Tel. 33 821 91 98
 • Podwójne kliknięcie na mapie lewym guzikiem myszki przybliża punkt,
  a prawym oddala.
  Poruszaj się po mapie trzymając lewy guzik.
 • Godziny otwarcia
 • Kantor internetowy: pon-pt: 9-16
 • Kantor stacjonarny przy 3 Maja: pon-pt: 9-17
 • Kantor stacjonarny w C.H. Auchan: pon-sb: 9-21 nd: 9-20