O działalności

Działalność kantoru internetowego obejmuje wymianę 11 walut przy atrakcyjnych cenach kursów. Transakcje można zgłaszać od poniedziałku do piątku w godzinach działania kantoru. Operacje są przeprowadzane w trybie online na bezpiecznej platformie transakcyjnej, monitorowanej przez doświadczonych w branży specjalistów. Prowadzimy także handel srebrem, złotem i numizmatami. Z naszych usług mogą skorzystać osoby prywatne oraz przedsiębiorcy. Dysponujemy rachunkami w siedmiu najpopularniejszych wśród polskich Klientów bankach. Transakcje obsługiwane przez te instytucje finansowe odznaczają się szybkością oraz niskimi kosztami. W przypadku operacji między kontami z banków, gdzie nie posiadamy własnych rachunków nie naliczamy dodatkowych kosztów przelewów, a czas realizacji transakcji może być wydłużony.

Solidne podstawy

Działalność internetowa jest kontynuacją funkcjonowania naszych dwóch kantorów stacjonarnych . Bezgotówkowy obrót walutowy jest odpowiedzią na rosnące potrzeby Klientów oraz wzrost liczby konsumentów świadomie wykorzystujących narzędzie online w codziennym życiu. Postanowiliśmy zaproponować naszym Klientom udogodnienie w postaci przelewów walutowych w trybie online. Zależało nam na uproszczeniu procesu i poprawie komunikacji, co w efekcie miało skutkować polepszeniem transferu środków zakupionych bądź sprzedanych u nas. O słuszności naszej decyzji świadczy rosnąca liczba klientów, co pozwala nam na sukcesywne wprowadzanie nowych walut i kolejnych ulepszeń systemu.

Intuicyjna obsługa

Struktura kantoru internetowego została opracowana z myślą o prostej oraz intuicyjnej obsłudze przez Klienta. Możliwe jest założenie i aktywacja konta w dwóch krokach. Sprowadza się do wykonania kilku prostych czynności, szczegółowo opisanych. Równie intuicyjne jest powiązanie konta z rachunkiem bankowym. W efekcie nasi Klienci otrzymują bezpieczne, spersonalizowane narzędzie, ułatwiające wymianę walut. Każdy przelew standardowy można wykonać w ciągu 10 minut, w przypadku szczególnych sytuacji czas można wydłużyć, co wymaga powiadomienia telefonicznego. Wszelkie wątpliwości można zgłaszać do nas drogą mailową lub telefonicznie. Zapraszamy także do stacjonarnej siedziby naszej firmy w Bielsko-Białej.

Perspektywy rozwojowe

Śledząc uważnie funkcjonowanie każdego obszaru naszej działalności zbieramy informacje o strategicznych sektorach, które dobrze rokują na przyszłość. Jednocześnie stale pracujemy nad usprawnieniem przeprowadzanych transakcji przy wykorzystaniu instrumentów internetowych. Poszukujemy nowych rozwiązań, które pozwolą nam przyspieszyć tempo realizacji zleceń i zwiększą komfort użytkowania przez Klientów. Zabiegamy o stały rozwój platformy i sukcesywnie rozbudowujemy serwis transakcyjny. Przyglądamy się trendom, szybko reagujemy na zmiany na rynku walutowym, poszukujemy obszarów rozwoju. Dbamy o rozbudowę również drugiego filaru naszej działalności. Prowadząc skup złota, srebra i numizmatów zabiegamy o wzbogacanie naszej oferty.

Kubisa

 • Bielsko-Biała 3 Maja 2 Tel. 33 812 41 54
 • Bielsko-Biała Bohaterów Monte Cassino 421 Tel. 33 821 91 98
 • Podwójne kliknięcie na mapie lewym guzikiem myszki przybliża punkt,
  a prawym oddala.
  Poruszaj się po mapie trzymając lewy guzik.
 • Godziny otwarcia
 • Kantor internetowy: pon-pt: 9-16
 • Kantor stacjonarny przy 3 Maja: pon-pt: 9-17
 • Kantor stacjonarny w C.H. Auchan: pon-sb: 9-21 nd: 9-20