Skup złota

Działalność naszego kantoru obejmuje skup złota i srebra. Obrót kruszcem realizujemy tylko w postaci fizycznej (wykluczamy przeprowadzenie takich transakcji w trybie online). Zajmujemy się handlem złotem dewizowym w formie sztabek i monet. W obrocie pozyskujemy kruszec o próbie 0,900 - 0,9999. Jest on całkowicie zwolniony od podatku VAT. Przyjmujemy chętnie sztabki w standardowych gramaturach od 5 do 100g, jak również w uncjach.

Obrót złotem i srebrem prowadzimy tylko fizycznie

Prowadzimy także sprzedaż i skup złotych monet. Te o wartości większej o co najmniej 50% od wartości zawartego w nich kruszcu podlegają opodatkowaniu w wysokości 23%. Pozyskujemy chętnie rozmaite nominały z różnych krajów. Przyjmujemy również numizmaty inwestycyjne w standardowych (najczęściej występujących) stanach zachowania oraz wybite przez mennice, powszechnie znane. Przyjmujemy egzemplarze kolekcjonerskie.


Proponujemy kompleksową obsługę klientów indywidualnych oraz grupowych na rynku krajowym. Przy skupie złota inwestycyjnego umożliwiamy regulowanie płatności bezgotówkowo. Ceny ustalane są zgodnie z bieżącym kursem tego metalu szlachetnego, który stale monitorujemy. Jednocześnie przedstawiamy na stronach naszego kantoru internetowego aktualne kursy. Sprzedaży może dokonać każda osoba dorosła, która złoży wizytę osobistą w siedzibie naszej firmy lub skorzysta z formy wysyłkowej. Transakcję przeprowadzamy wyłącznie w polskiej walucie. Pragnąc pozyskać dodatkowe informacje na temat operacji dotyczących skupu, można wystosować zapytanie mailem, skontaktować się telefonicznie bądź przyjść do naszej siedziby w Bielsku-Białej.

Kubisa

 • Bielsko-Biała 3 Maja 2 Tel. 33 812 41 54
 • Bielsko-Biała Bohaterów Monte Cassino 421 Tel. 33 821 91 98
 • Podwójne kliknięcie na mapie lewym guzikiem myszki przybliża punkt,
  a prawym oddala.
  Poruszaj się po mapie trzymając lewy guzik.
 • Godziny otwarcia
 • Kantor internetowy: pon-pt: 9-16
 • Kantor stacjonarny przy 3 Maja: pon-pt: 9-17
 • Kantor stacjonarny w C.H. Auchan: pon-sb: 9-21 nd: 9-20